Data aktualizacji: 2011-09-04

e-mail * (sekretariat lub dyrekcja): usmiechdziecka@ymail.com

1. "Usmiech Dziecka" - organizacja zawiazana przez rodzicw

18 Laurel Avenue , Coleraine, Bt 51 5DH , Co. Londonderry, Northern Ireland

W szkole ucza się dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zajecia odbywaja się w czterech grupach wiekowych i odbywaja sie od godz. 10.00 do 13.30. Prowadzone sa rowniez kolka zainteresowan ( fotograficzne,komputerowe, artystyczne, zajęcia ruchowe,piłka nozna), ktore odbywaja sie 0d 13.30 do 14.30 . Kółka zainteresowań są zajęciami nieobowiązkowymi, a także otwartymi dla dzieci i młodzieży spoza naszej szkoły.
Coleraine jest miastem w Irlandii Północnej, okręg Londonderry o dużej spolecznosci polskiej liczącej okolo 2 tys.

- 2019/20-

Zapisy odbywaja sie w pierwsza sobote wrzesnia w godz. 10.00-12.00, ale dzieci przyjmowane sa caly rok. Oplata za 1 dziecko 20 funtow, za 2 dzieci - 30 funtow, 3 i wiecej -40 funtow.

Szkola wydaje wewnętrzne swiadectwa ukonczenia roku w naszej szkole, a takze na prosbe rodzicow ocenę opisowa lub opinię nauczyciela.

1. nauczyciele sa samozatrudnieni zaaprobowani przez organizację Usmiech dziecka i oplacani przez rodzicow

Przy szkole dziala Rada Rodzicow liczaca trzy osoby. rodzice zajmuja się biblioteka, a także organizacja imprez okolicznosciowych.