Polska Szkoła
0 1

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Czytaj więcej

× Zadaj pytanie redakcji portalu, pracownikom MEN lub Polonijnego Centrum Nauczycielskiemu w Lublinie. Odpowiedź otrzymasz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

emo Aktualizacja danych szkoły na br.

W jaki sposób mogę zmienić dane szkoły?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkoła nr 16 w Tomsku.Chcałem wprowadzić aktualne dane na br.rok szkolny np.Liczba uczniów w szkole,l.nauczycieli.Nie wiem czy mam ku temu uprawnienia .Dlatego zapytałem.
SW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ponieważ nie jest Pan autorem wpisu nalezy założyć nowa ankietę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena
Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Spraw Zagranicznych Senat RP Fundacja 'Oświata Polska za Granicą' Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie Ośrodek Rozwoju Edukacji Stowarzyszenie Wspólnota Polska Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie Fundacja SEMPER POLONIA Fundacja Edukacja dla Demokracji ORPEG
Footer