Polska Szkoła

O nas

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

Ukraina, Drohobycz - Wystawa: Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt

29.11.2015 r. w Drohobyczu (Ukraina) odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Ostatni emisariusz - Tadeusz Chciuk – Celt. Bohater wystawy to drohobyczanin, żołnierz AK, cichociemny, redaktor i współtwórca Radia Wolna Europa. Wystawa została sprowadzona do Drohobycza z Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie, a jest eksponowana w salach Muzeum „Drohobyczyna”.

Jak korzystać ze strony?

Zasady korzystania ze strony

Strona www.polska-szkola.pl jest serwisem Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą powstającym we współpracy z wieloma partnerami zarówno instytucjonalnymi (MEN), jak i indywidualnymi. Większość informacji na stronie mogą oglądać wszyscy użytkownicy. Dostęp do wybranych części serwisu(patrz mapa serwisu) wymaga rejestracji.

• Użytkownik niezarejestrowany ma możliwość przeglądania większości materiałów publikowanych na stronie (z wyjątkiem forum nauczycieli i forum dyrektorów).
  • Użytkownik zarejestrowany ma możliwość prowadzenia dyskusji na forum rodziców oraz obserwowania wypowiedzi na forum nauczycieli.
  • Użytkownik ze statusem "nauczyciel" ma możliwość prowadzenia dyskusji na forum nauczycieli oraz obserwowania wypowiedzi na forum dyrektorów.
  • Użytkownik ze statusem "dyrektor szkoły" ma możliwość prowadzenia dyskusji na forum dyrektorów oraz proponowania/edycji wpisów do bazy danych szkół.
  • Użytkownik ze statusem "lider organizacji pozarządowej" ma możliwość prowadzenia dyskusji na forum dyrektorów oraz proponowania/edycji wpisów do bazy danych szkół organizacji pozarządowych.

Aby zarejestrować się w serwisie należy wypełnić ankietę zawierającą podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Użytkownik może w każdej chwili przerwać procedurę rejestracji, usuwając tym samym rejestrowane dane z systemu. zarejestruj się>>>

Status nauczyciela lub dyrektora szkoły/ lidera organizacji pozarządowej nadaje administrator serwisu na wniosek zainteresowanego. Aby uzyskać taki status wyślij mail
adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z następującymi informacjami:
- Imię i Nazwisko
- Pełniona funkcja / szkoła / organizacja pozarządowa
- Kraj
- Proszę o przyznanie statusu nauczyciela / dyrektora szkoły / lidera organizacji pozarządowej (niepotrzebne skreślić)

Dziękujemy!
Footer